Powiększanie ust jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów. Zapoznajcie się z 4 złotymi zasadami dotyczącymi wypełniaczy ust.

Górna warga powinna być o połowę mniejsza od dolnej wargi

Pragniemy aby nasza twarz zawsze wyglądała naturalnie, nawet gdy poddajemy się drobnym zabiegom kosmetycznym. Dlatego też zasadę numer 1 łamiesz na własne ryzyko. Zbyt duża górna warga wygląda co najmniej nienaturalnie.

Twoje usta powinny zwiększyć się o max 30%

Jeżeli chcesz wyglądać dobrze i naturalnie, to twoje usta powinny być większe o maksymalnie 30% w stosunku do rozmiaru twoich prawdziwych warg. Niektóre kobiety decydują się na wstrzyknięcie zbyt dużej ilości wypełniaczy, jednak szybko zaczynają żałować swojej decyzji.

Określ kształt swoich ust

Wraz z upływem czasu, zarys warg staje się słabszy i mniej widoczny. Dlatego też na początku powinnaś dokładnie określić jaki kształt powinny mieć twoje usta. W ten sposób łatwiej będzie uzyskać jak najlepszy efekt powiększania.

Dzióbkom mówimy stanowcze nie!

Zbyt duże usta wszystkim dobrze znane jako kacze dzióbki nie są atrakcyjne. Dlatego też powinnaś pamiętać o tym, żeby nie przesadzać ze stosowaniem wypełniaczy ust. Większe usta będą zmysłowe, ale zbyt wielkie będą po prostu nieapetyczne.