Powiększanie piersi jest zabiegiem mającym na celu zwiększenie rozmiaru i objętości biustu. Decyzja o zabiegu jest poważna, dlatego też trzeba zapoznać się z najistotniejszymi rzeczami.

Przedstawiamy listę rzeczy, które powinnyście i których nie powinnyście robić przed zabiegiem powiększania piersi:

Bądź tego pewna

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że operację powiększania biustu robisz dla siebie. Nie dopuść do sytuacji, w której decydujesz się na zabieg pod wpływem presji np. ze strony partnera. Jesteś jedyną osobą która ma prawo decydować o tym co dzieje się z twoim ciałem.

Przestrzegaj zaleceń chirurga

Pamiętaj o tym, że zarówno przed jak i po zabiegu lekarz zaleci podjęcie odpowiednich kroków. Stosuj się do zaleceń odnośnie przyjmowania różnych leków, diety, oraz warunków rekonwalescencji.

Wybierz doświadczonego lekarza

Musisz mieć świadomość tego, że na całym świecie działają setki pseudolekarzy, którzy mogą ci jedynie zaszkodzić. Przed ustaleniem terminu operacji koniecznie upewnij się czy masz do czynienia z uznanym i wykwalifikowanym lekarzem.

Poszukaj informacji na własną rękę

Powinnaś poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z interesującą cię procedurą. W sieci możesz znaleźć wiele informacji o powikłaniach, przeciwwskazaniach, efektach i o tym jak przebiega operacja. Warto abyś oswoiła się z tym co cię czeka.

Nie staraj się do nikogo upodobnić

Wszyscy jesteśmy inni i nie ma sensu w upodabnianiu się do innej osoby. Pamiętaj że wyniki operacji powiększania biustu w dużej mierze zależą od twojej anatomii. Chodzi tutaj o szerokość klatki piersiowej, kształt ciała itp. Musisz pozostać realistką, jeżeli naprawdę chcesz cieszyć się z wyników operacji.