Dr n. med. Kosma Kozłowski

Dr n. med. Kosma Kozłowski

SONOMED
ul.Bandurskiego 98 (II piętro)
Szczecin
(+48) 91 820 1110
www.SonomedSzczecin.pl

Wykwalifikowany specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i flebologii z blisko dwudziestoletnią praktyką zawodową w leczeniu chorób układu żylnego.

W roku 1990 ukończył Pomorską Akademię Medyczną. W latach ’93-97 odbył szereg staży w kraju i za granicą, m.in. w Centrum Chirurgii Naczyniowej Szpitala Peupliers w Paryżu oraz w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej prof. Mackiewicza w Bydgoszczy. W 1997r. uzyskał II stopnień specjalizacji z chirurgii ogólnej, a w 2000 roku tytuł doktora nauk medycznych.

Uczestnik i wykładowca wielu kongresów, konferencji i sympozjów naukowych oraz członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Zajmuje się diagnostyką i kompleksowym leczeniem chorób żył wykorzystując zarówno klasyczne metody zachowawcze i operacyjne, jak również najnowocześniejsze małoinwazyjne techniki wewnątrznaczyniowe (ponad 4000 wykonanych zabiegów wewnątrzżylnych od 2007 roku):

  • EVLA – laser 1470nm z radialną końcówką światłowodu
  • RFITTH (fale radiowe indukowane prądem)
  • SVS (steam vein sclerosis) – leczenie parą wodną
  • RFA ClosureFast – fale radiowe wysokiej częstotliwości
  • skleroterapia piankowa (FS)

We współpracy z doktorem Renee Milleret z Francji oraz doktorem Tobiasem Hirsch z Niemiec jako pierwszy w Szczecinie oferuje możliwość leczenia chorób układu żylnego przy pomocy pary wodnej oraz (w najbliższej przyszłości) kleju tkankowego.

Zakres świadczeń:

Aktualnie brak pytań

Aktualnie brak opinii

Aktualnie brak zdjęć