Najwyższe standardy systemu TriWings

Na naszym rynku wśród tak wielu systemów ledowych które pojawiły się w ostatnich czasach, urządzenia marki TriWings cechują się najwyższymi standardami. Są to przede wszystkim certyfikowane urządzenia medyczne, dzięki czemu mamy pełne bezpieczeństwo i możliwość wykorzystania nie tylko w działalności kosmetologiczno – odmładzającej ale także we wszystkich działalnościach typowo medycznych. Dodatkowo  z racji bardzo wysokich standardów i bardzo dobrej technologii wykorzystanej w tych lampach, mamy mocno powtarzalne efekty co powoduje że na tyle na ile jest to możliwe cala terapia jest terapią dość przewidywalną.

Właściwości światła potwierdzone klinicznie

Dosyć istotną kwestią jest również to jakie spektrum światła emitują lampy ledowe z racji tego że w różnych systemach można spotkać różne światła. Należy zawsze wybierać te lampy które maja światła o potwierdzonych klinicznie działaniach. Tak jak w przypadku lampy LED TriWings, wszystkie zakresy która są tutaj zastosowane zostały przebadane i maja wpływ na określone grupy komórek.

System dostosowany do potrzeb pacjenta

Bardzo istotnym jest to, że lekarz który używa tej lampy w terapii z pacjentem ma pełną swobodę możliwości ustawień, w związku z czym jest w stanie ustawić lampę tak jak potrzebuje tego pacjent, a nie z góry określonym programem. Programy które są z kolei wprowadzone w komputer urządzenia marki TriWings są bardzo dobra baza do tego aby można było rozpocząć terapie z pacjentem, tak aby była ona bardzo efektywna i dość przewidywalna.

Dowiedz się wiecej na temat lampy LED TriWings

Powiązane filmy: