Lampy ledowe coraz częściej wspomagają dziedzinę jaką jest trychologia, która zdobywa teraz bardzo duże pole w medycynie z racji tego że normalne życie, zły sposób odżywiania, zmęczenie, stres powodują że bardzo często tracimy włosy albo narzekamy (szczególnie kobiety) że rosną one zbyt wolno.

Stymulacja cebulek włosów

W przypadku wykorzystania lamp ledowych jesteśmy w stanie bardzo dobrze działać prewencyjnie. Aby lepiej odżywić te komórki dostarczamy energię z lamp ledowych, co powoduje że cebulka włosa nie ma tendencji do działań dysfunkcyjnych, co prowadziło z kolei do wypadania włosów. Jesteśmy w stanie bardzo dobrze stymulować wzrost tych włosów dzięki czemu rosną one szybciej, ale też są gęstsze co jest dosyć istotną kwestia dla wyglądu.

Lepsze efekty po przeszczepie włosów

Bardzo dobre efekty uzyskujemy również tam gdzie pacjenci wymagają przeszczepu włosów i przy używaniu lampy ledowej istnieje dużo większe prawdopodobieństwo przyjęcia się tego przeszczepu i większej ilości włosów które zostaną po przeszczepie w danym miejscu. Zauważa się też bardzo dobre efekty w repigmentacji włosów z racji tego ze komórki dysfunkcyjne które zaburzają pigmentacje włosa bardzo często nie maja energii do tego żeby działać w sposób prawidłowy.

Światłoterapia a siwienie

Dostarczając energii za pomocą lampy ledowej jesteśmy w stanie uzyskiwać bardzo dobre efekty również tam gdzie następuje siwienie. Nie jesteśmy w stanie go odwrócić, ale na pewno jesteśmy w stanie spowodować ze będzie ono mniejsze.

Dowiedz się wiecej na temat lampy LED TriWings

Powiązane filmy: