Marzysz o tym aby Twoje piersi były jędrniejsze i nie opadały, a jednocześnie boisz się operacji plastycznej? W takim razie koniecznie sprawdź najnowszą metodę liftingu piersi!

Na czym to polega?

Kobiety coraz częściej szukają alternatywnych, mniej inwazyjnych zabiegów, które poprawią ich wygląd w równie dużym stopniu co operacje plastyczne. Z tego też powodu firma Aptos wprowadziła na rynek nową, innowacyjną metodę liftingu piersi z wykorzystaniem specjalnych nici.

Nici liftingujące dostępne są w dwóch wariantach:

  • stałe – wykonane z polipropylenu, który w chirurgii plastycznej stosowany jest od wielu lat
  • tymczasowe – są całkowicie wchłaniane przez organizm po około 2 – 3 latach

Kto powinien poddać się zabiegowi?

Zabieg z użyciem nici liftingujących szczególnie polecany jest kobietom ze średnim biustem, których piersi wykazują skłonności do opadania na skutek karmienia piersią, starzenia się, lub oddziaływania grawitacji. Zaletą tego zabiegu jest to, iż piersi zostają podniesione na stałe.

Zalety nici Aptos:

  • zabiegi z ich wykorzystaniem są nieinwazyjne
  • nie wymagają długiej rekonwalescencji
  • są wykonane z bezpiecznych materiałów
  • nadają piersiom naturalny wygląd

Jak wygląda zabieg?

Zabieg przeprowadzany jest przez chirurga plastycznego, mimo iż sam w sobie jest mało inwazyjny. Główna nić zostaje założona i przepleciona wokół obojczyka. Pod skórę wprowadzana jest za pomocą igły. Następnie do głównej nici podwieszana jest pierś i w ten sposób uzyskujemy efekt liftingu.

Po zabiegu

Po zabiegu na ciele kobiety pozostają jedynie 4 punktowe ślady między brodawką a obojczykiem. Pojawić może się również lekkie zasinienie i obrzęk, który z reguły ustępuje po kilku dniach.