Powiększanie pośladków w ostatnich latach stało się niezwykle popularne. Zabieg ten przeprowadza się poprzez wstawienie implantów lub przeszczep własnej tkanki tłuszczowej. Jeżeli interesuje Cię druga opcja, to koniecznie dowiedz się jak uzyskasz najlepsze rezultaty i jak duże mogą być Twoje pośladki

Sprawdź jak uzyskać najlepsze efekty po powiększaniu pośladków własnej tkanki tłuszczowej

Odpowiednia ilość tłuszczu

W tym przypadku kluczowe jest posiadanie odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej do przeszczepu. Jeżeli masz masywniejsze uda, biodra lub lekki brzuszek, wówczas będziesz idealną kandydatką do tego zabiegu. W przypadku kobiet posiadających mały procent tkanki tłuszczowej, rozsądniejszy może okazać się zabieg z wykorzystaniem implantów powiększających pośladki.

Zachowanie proporcji

Nic tak nie podkreśla efektów zabiegu jak odpowiednio zachowane proporcje. Dzięki temu Twoja nowa sylwetka będzie wyglądała o wiele bardziej naturalnie. Pamiętaj o tym że pośladki w rozsądnym rozmiarze wyglądają lepiej niż zbyt duże, karykaturalne pupy które obserwujemy u niektórych celebrytek.

Budowa pośladków

Obecny kształt Twoich pośladków i struktura kości mogą być wyznacznikiem tego na jak duże pośladki możesz sobie pozwolić. Chodzi o to aby tkankę tłuszczową przeszczepić odpowiednio do warunków anatomicznych. W tym przypadku powraca również temat proporcji. Większe, ale niezbyt duże pośladki mogą okazać się o wiele lepszym rozwiązaniem.

Elastyczna skóra

Wprawdzie nie masz wpływu na elastyczność swojej skóry, jednak w przypadku liposukcji skóra musi dostosować się do nowej sylwetki. Jeżeli więc w Twoim ciele nie znajduje się odpowiednia ilość tkanki tłuszczowej, wówczas chirurg będzie w stanie usunąć tylko niewielką ilość tłuszczu aby Twoje ciało nie stało się asymetryczne.

Odpowiednio przeprowadzona liposukcja

Trwałe efekty zabiegu można uzyskać po przeszczepieniu około 65 – 80 % pobranego wcześniej tłuszczu. Jest to możliwe gdy zabieg przeprowadza doświadczony i wykwalifikowany lekarz, gdyż liposukcja musi być wykonana delikatnie, a tkanka tłuszczowa odpowiednio przygotowana przed wstrzyknięciem. Bardzo ważne jest, aby tłuszcz aplikowany był w niewielkich odstępach i na różnych głębokościach. Dzięki temu do tkanek dostarczane będą substancje odżywcze i tlen, co umożliwi ich przetrwanie.

Powiększanie pośladków własną tkanką tłuszczową jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą podkreślić swoje kształty jednocześnie pozbywając się nadmiaru tkanki tłuszczowej z danej części ciała. Jeżeli jednak zawartość procentowa tkanki tłuszczowej w Twoim ciele jest stosunkowo niska, wówczas powinnaś zdecydować się na wszczepienie specjalnych implantów.