Grudzień w pełni, do Świąt Bożego Narodzenia zostało już niewiele dni. Później przyjdzie nam jeszcze świętować Sylwestra. Myśląc o nadchodzących wydarzeniach zapewne zastanawiasz się co zrobić, aby w tych szczególnych dniach wyglądać pięknie i młodo. Okazuje się że w okresie przedświątecznym ogromnym zainteresowaniem cieszą się gabinety medycyny estetycznej.

Sprawdź jakim zabiegom estetycznym warto poddać się w grudniu

Peelingi chemiczne

Złuszczanie martwego naskórka pozwoli Ci na zminimalizowanie przebarwień oraz spłycenie zmarszczek. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra stanie się gładsza i jaśniejsza. W przypadku peelingów chemicznych masz do wyboru peeling powierzchowny, średnio głęboki oraz głęboki. Substancje używane przy tym zabiegu zostaną dobrane odpowiednio do Twojej skóry i problemów.

Wypełnianie zmarszczek

Niezwykłą popularnością przed Bożym Narodzeniem cieszą się zabiegi mające na celu niwelację zmarszczek. Pacjentki najchętniej korzystają z botoksu i kwasu hialuronowego. Dzięki wypełniaczom fantastyczne efekty zauważysz już po tygodniu od przeprowadzonego zabiegu. Tym sposobem znacznie odmłodzisz i odświeżysz swoją twarz, a znajomi i rodzina nie będą mogli oderwać od Ciebie oczu.

Modelowanie ust

Nadchodzący Sylwester to idealna okazja aby powiększyć i wymodelować usta. W tym celu coraz więcej kobiet decyduje się na wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Efekty powiększania ust tym sposobem zauważysz bardzo szybko. Wypełnienie kwasem hialuronowym jest tymczasowe, tak więc Noworoczna zabawa jest świetną do sprawdzenia czy uzyskany efekt spełnia Twoje oczekiwania.

Mezoterapia

Zabieg mezoterapii pozwoli Ci na zregenerowanie i odświeżenie skóry. Podanie odpowiednich substancji leczniczych sprawi, że nabierze ona blasku i poprawi jej ogólną kondycję. Substancje mogą być podawane w ramach mezoterapii igłowej lub bezigłowej. Efekty zabiegu zobaczysz natychmiastowo, jednak w celu ich utrzymania dobrze jest powtórzyć je kilka razy.

Tego typu zabiegi estetyczne pozwolą Ci na uzyskanie lepszego i młodszego wyglądu. Dodatkowo pozwolą Ci się zrelaksować. Jest to niezwykle ważne, ponieważ stres i ciągły brak czasu negatywnie odbija się na kondycji naszej skóry. Możliwe również że dzięki temu zaczniesz zwracać coraz większą na prawidłową pielęgnację swojej twarzy, co z całą pewnością będzie miało na Ciebie pozytywny wpływ.