dr n. med. Tadeusz Witwicki

By 16 lipca, 2018Mazowieckie, Warszawa
dr n. med. Tadeusz Witwicki

Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki
ul. Nasturcjowa 6
03-989 Warszawa
728-840-465
www.drwitwicki.pl

Dr n. med. Tadeusz Witwicki – znany i ceniony w Polsce specjalista chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej.
Doświadczenie zdobywał pod kierunkiem rodziców – doc. Zofii Witwickiej, wybitnej i znanej chirurg plastyk i laryngolog, oraz prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego.

Dr Witwicki studiował na Warszawskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1979 roku, uczestniczył także w licznych szkoleniach zagranicznych- min. w Glasgow, Gent, Pekinie 
i Los Angeles.

Współpracował i dokształcał się pod okiem jednego z najwybitniejszych chirurgów plastycznych w kraju jakim był prof. Michał Krauss.

Jako chirurg plastyk jest stałym uczestnikiem europejskich specjalistycznych zjazdów 
i sympozjów, które odbywają się min. w Rzymie, Mediolanie, Paryżu, Oslo czy Sztokholmie.

Dr n. med. Tadeusz Witwicki jest również członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, oraz członkiem Komitetu Organizacyjnego I zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Dr Witwicki jest równocześnie szkoleniowcem metody Slim Lipo w Polsce, prowadzi kursy 
i szkolenia z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej piersi dla lekarzy. Znany jest z cyklu programów „Sekrety lekarzy” emitowanych w TVN.

Prywatną praktykę prowadzi od 1990 roku. W 2013 roku otworzył nowoczesny Gabinet Chirurgii Plastycznej w warszawskim Wawrze.

Aktualnie brak pytań

Aktualnie brak opinii

Aktualnie brak zdjęć