Dr Janusz Jaworowski

By 16 lipca, 2018Mazowieckie, Warszawa
dr Janusz Robert Jaworowski

gen. Romana Abrahama 18
Warszawa
+48 501 282 371
DrJaworowski.pl

Dr Janusz Jaworowski – specjalista chirurgii plastycznej, ogólnej i onkologicznej. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zdobywał podczas licznych staży w kraju i za granicą (min. w USA).
W swojej praktyce zajmuje się szeroko pojętą chirurgią plastyczną, estetyczną oraz chirurgią rekonstrukcyjną pacjentów po leczeniu nowotworów, w celu zniwelowania zniekształceń wywołanych chorobą.

Do szczególnych zainteresowań doktora należą inżynieria komórkowa, przeszczep tłuszczu i komórek macierzystych w celach poprawy efektów estetycznych oraz terapie laserowe.

Dr Jaworowski jest również badaczem i naukowcem. Za swoje osiągnięcia otrzymał wiele prestiżowych nagród (Luminatus 2015; Polski Wynalazek 2014 – BioImplant; złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin, 2014). Jest on również autorem ponad 40 publikacji naukowych.

Jako wysokiej klasy specjalista dr Jaworowski opracowuje i wykorzystuje wiele autorskich metod i technik operacyjnych. Jako pierwszy w Polsce przeprowadzał operacje plastyczne i rekonstrukcyjne z wykorzystaniem autorskich systemów nawigacji komputerowej.

Swoją wiedzę poszerza biorąc udział w licznych konferencjach i sympozjach organizowanych na całym świecie, podczas których niejednokrotnie przedstawia wyniki swoich badań naukowych.

Dr Jaworowski jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS), Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich ( TCHP) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej (PTCHO).

Jest również autorem i wykładowcą nowatorskiego projektu „Polska Akademia Mikrochirurgii” z zakresu mikrochirurgii rekonstrukcyjnej przeznaczonego dla lekarzy.

Motto doktora brzmi: Umiejętność subtelnej zmiany. Perfekcyjne wykonane. Naturalne piękno.

Aktualnie brak pytań

Aktualnie brak opinii

Aktualnie brak zdjęć

Aktualnie brak plików wideo